Świat przyrody

Żywność GMO nie jest naturalna. A która jest? | UNFOLD

UNFOLD to nowa seria na kanale, w której przyglądamy się sprawom z wielu różnych perspektyw i zadajemy pytania, na które nie zawsze da się znaleźć proste odpowiedzi. Zobacz więcej: https://www.youtube.com/watch?v=jngCVlpWqAQ Produkcja: Kasia Gandor, Maciek Szczerba. ... Zainteresowanie: 181932, czas trwania 13m 29s oraz ocena 14527 i reakcje 706.
- W tym ze sztucznym wydaje się złe jest ziarenko prawdy bo tamta Laska kurwa wygląda jak potwór jakby Szatan zszedł na ziemię
- Ale Ty w to wierzysz, że człowiek podporządkował prawa natury swoim celom ? To zabójstwo natury, które zaczęło się od momentu "wynalezienia" rolnictwa. Zapomniałaś o jednym: mniej ważne jest czy człowiekowi zaszkodzi pasza GMO, ale to, jak zmienia to ekosystem na ziemi. Ale niektórym się wciąż wydaje, że człowiek to pępek świata. To się nazywa egocentryzm. Homocentryzm ?
- Ja tam tu widziałem, adwokat rozwód Szczecin jak nie szukaj w google.
- 9
- Wg Kasi skoro GMO jest ok szczepionki ok to Roundap też jest ok....brawo Kasia
- Kobieto, kto ci sponsoruje te filmy ??? Sam Soros, czy szaleniec Gates ?????
- Super material 🤟
- GMO jest to zbrodnia przeciwko ludzkości bo odbiera dobre zdrowie.
- Na wikipedia wyczytałem, że pierwsza modyfikacja została zrobiona w 1973 roku a tu gadają o tysiącach lat. Moim zdaniem ludzie kłamią niektórzy z braku wiedzy i przez to wprowadzają w błąd.
- No ale jeżeli rośliny są uodparniane na glifosat to znaczy, że nie zawierają glifosatu? A jeżeli zawierają glifosta to jest on dla nas zdrowy (w takiej dawce jaką dana roślina zawiera)?
- Jestes mega kobieto! 😉Super rzetelnie i profesjonalnie przygotowane filmiki i wszystko opisane zrozumiale dla kazdego! Nic dodac, nic ujac! Piekna praca👍
- Profesjonalne mijanie się z prawdą
- Super film super temat! Super goście!
- Thank you for the captions, this was such an amazingly produced video! Love from Hungary 😊
- co ty pierdolisz?
- Super odcinek
- ❤❤❤
- Szkoda że w tytule filmu nie ma wzmianki o tym który to odcinek.. Oglądam to rok po publikacji i niestety w przypadkowej kolejności..
- marzec 2019 piękne czasy... zero maseczek, zero lock downu ,(przynajmniej) mierna służba zdrowia
- wow zamurowało mnie
- Tiger 6 jest kozacki, człowiek by się przejechał takim👨‍🌾🚜