Świat przyrody

Zakochaj się w Polsce!

Polska to najpiękniejszy kraj na świecie. Kręcąc ten film chcieliśmy dać temu wyraz. Spędziliśmy wiele godzin na planowaniu, przejechaliśmy setki kilometrów i wstawaliśmy o nieprzyzwoicie wczesnych godzinach aby stworzyć materiał, który będzie oddawał piękno nasz ... Zainteresowanie: 364184, czas trwania 3m 33s oraz ocena 3072 i reakcje 175.
- LOVE POLAND
- Przecież ta nasza Polska , to tak piękna , góry,morze, jeziora ,górny śląsk. dolny śląsk wszystko mamy nie za darmo , ile krwi się przelało ,nawet nas nie było przez tyle lat, nie do uwierzenia.
- A tu może zerkałeś sklep ogrodniczy dla mnie ciekawe.
- 2137
- nie fajny otcinek
- współczesny obóż zagłady w polsce ?gowin ziobro i kaczor firmuja swoim nazwiskiem zbrodnie gostynijską kierując tam niewygodnych wiezniów po to aby ukryć przestępstwa słuzby więziennej ziobro kazał umieścić mnie w osrodku dla najgrozniejszych przestepców po to aby opinia publiczna nie dowiedziała się o bestialstwie polskiej SW która doprowadziła do trwałego kalectwa poprzez stosowanie wobec mnie tortur. Więcej na YT pt WINNER TAKE IT ALL-GOSTYNIN pod filmikiem dokładny opis maltretowania w polskim więzieniu
- https://youtu.be/7i4Yf1qa5Ag
- Zgadzam się i dobry montaż. My też zrobiliśmy filmik o Polsce trochę
originalny ale mówią, ze fajny https://youtu.be/BKZcjkLFe98 pozdrawiamy
- 💞❤💞
- wtf
- Najlepszy filmik na świecie (5c)
- Lekcja online
- Wstyd i chańba!! 😠😡🤬. Żeby człowiek już z debilami od podstawówki się zmagał po oszołomów ze szkoły średniej gdzie się płaciło za każdy miesiąc!! I jeszcze do tego szkoła policealna, A później w swoim zawodzie nie można dostać pracy bo przecież panuje w tym chorym kraju kumoterstwo 🤬😡😠i prezesi firm tylko przyjmują na najlepsze stanowiska swoje rodziny. Tak jak to było w jednym miejscu gdzie chwilę pracowałem gdzie pracownik z niepełnym wykształceniem podstawowym był brygadzistą i był zatrudniony przez firmę a nie agencję pracy wprowadzał mobbing który był na porządku dziennym, a za kapowanie dostawał premie!! I to nie tylko tam się dzieje, w większości firm w tym kraju!! Nie mówiąc co się wyprawia w służbie zdrowia gdzie łaskę ci robią gdy przychodzić na kasę chorych a tych konowałów to zasrany obowiązek aby przyjmować bo się płaci składki!! Wstyd i chańba ten kraj, wstyd i chańba 🤬😡😠😡😡🤬😡😠
- Amazing
- Bardzo fajny film!
Zapraszam na instagram gdzie znajduje się dużo zdjęć z różnych miejsc na świecie!
instagram .com/_niesamowite_miejsca/
- Kocham cię bardzo Polsko
- A to dobre 🤣😅😂 w tym kraju ludzie umieją się szanować tylko w święta, a na co dzień na ulicy czy w pracy się gnębią i poniżają 🤣😅😂 brawo temu krajowi absurdów!!!!
- Kocham nasz kraj i jestem dumnym Polakiem
- Polska to cudowny kraj, w tak krótkim filmie nie jest możliwe jego piękna,
no i przydałyby się nazwy miejsc, które osobiście znam,ale nie wszyscy tak mają:)
Pozdrawiam, miłego weekendu życzę:)
- Super. Mała sugestia, żeby dać odnośniki w opisie co to za miejsca w której minucie. Myślę, że dla kogoś kto turystycznie, będzie chciał pozwiedzać będzie to pomocne.
- Paisajes hermosos. Muchas Gracias por compartir.