Świat przyrody

PRAWDA O ŻYCIU W AUSTRALII

ŻYCIE W AUSTRALII - PRAWDA O ŻYCIU W AUSTRALII AUSTRALIA TO NIE RAJ CZY WARTO EMIGROWAĆ DO AUSTRALII? Chcieliście kiedyś rzucić wszystko i wyjechać do Australii? To może najpierw obejrzyjcie ten filmik, bo Australia nie jest rajem na Ziemi i też jest tutaj czasem cię� ... Zainteresowanie: 104472, czas trwania 11m 33s oraz ocena 2596 i reakcje 416.
- Jestem pod wrazeniem. Najlepiej omowiony temat emigracji do Australii ze wszystkich dostepnych wypowiedzi na YT Pozdrawiam
- a idzie tam zarobic na "Nie Legalu " jak w Ameryce ?
- Na tej stronie też widziałem leczenie psów Lublin myśle że jest ok,
- Jestem emigrantką od 18 lat. To nigdzienie jest łatwe. Żaden kraj nie rozdaje benefitów. Z resztą nie po to sie emigruje.
- Bardzo dobrze kolezanka powiedziala.Wszedzie jest podobnie.
- Pamietam jak Laska- z chlopaki nie placza najpierw pokazywal zdjecia z koala i surfing. A potem po powrocie opowiadal prawde ze pracowal 6 dni po 12 godzin itp.
- Z tego, co zdążyłem już zobaczyć do tej pory (nie tylko u Ciebie), Australia jest inna niż się wydaje. Mam pytanie: czy tam w ogóle można z kimś zawrzeć jakieś ciut głębsze relacje, poza powierzchownymi? W dzisiejszych czasach staje się to coraz trudniejsze ...
- Wszędzie trzeba za......c🧐 nawet w Polsce.🥴
- Australia moglba by dla mnie nie istnieć. Uważają się po Amerykanach za pępek świata są aroganccy zadzierają nos do góry. Resztę świata uważają za coś gorszego. Sami się odgradzają. Nie są szczerzy i otwarci na innych. To samo można powiedzieć on nowej Zelandii.
PS. Mów może trochę wolniej.
Bo słucha się ciebie to brzmi trochę jak karabin maszynowy. Jakbyś na jednym wdechu chciałabyś 10min się wypowiadać. Dziewczyno nikt cie nie goni. Rób krótkie przerwy będzie lepiej i dla cie i dla twoich fanów. Pozdrawiam.
- Ja bardzo bym chciała studiować w Australii i jeśli wykształcenie jest tam zdobyte również tak trudno znaleźć prace ?
- Dobry filmik. Dzieki.
- A w pl nie czujesz sie obco?pozwöl innym to ocenic i nie gadaj tak cholernie szybko. Dziwne, ze dla takiej jak ty znalazlo sie miejsce
Jest rajem jesli sie ma pieniadze.
!!
- Masz brzydka fryzure.jesli tak ci zle to wracaj. Tofflan to maz i dzieci nikt
- Ja mam 5 dzień kwarantanny...Do jedzenia dostaje wodę i badyla jakieś...
I już mam ochotę wsadzić swojemu szeryfowi nóż w oko za to że mnie tu przysłał...
- Z tego co słyszę to chyba marzyłaś o takim raju, okazało się ze trzeba pracować... musi być bardzo ciężko skoro tak pesymistycznie mówisz o tym kraju
- Bardzo podobnie jest w Kanadzie
- Sama prawda, doświadczyłam tego o czym mówisz w mikroskali podczas 4-miesiecznego pobytu na wizie studenckiej. Najbardziej szkoda że Australia jest tak daleko i jest to wielki koszt finansowo-czasowo- logistyczny przyjechać stamtąd do Polski, bo inaczej mimo tych wszystkich trudności rozważałabym emigrację na stałe.
- Hej, nie znam nikogo z Australii dlatego pozwalam sobie Tobie zadać pytanie - jak to jest z tym czipowaniem w Australii. ? Faktycznie masowo " szczepią" społeczeństwo?
- mieszkam jedenascie lat i to jest miejsce gdzie jest luz i kazdy pije i jest spoko
- Przez przypadek weszłam i jetem zaskoczona bo znalazłam świetny kanał o Australii. Dziękuję.
- Najlepiej wcześniej wyjechać za granice tam zrobić sobie szkołę np . Budowa domów szkieletowych lub Górnik