Świat przyrody

12 NIEZWYKŁYCH i tajemniczych miejsc w Polsce. Ile znasz?

Kup naszą najnowszą książkę o Polsce ► https://gdziewyjechac.pl/podrozujblizej Ciekawe miejsca w Polsce pokazane na filmie. Zestawienie 12 niezwykłych, tajemniczych mało znanych miejsc w Polsce w kategorii "przyroda i natura". To oczywiście nasze zestawienie subiektywn ... Zainteresowanie: 55054, czas trwania 18m 23s oraz ocena 1693 i reakcje 181.
- Rozwiązanie konkursu :) Gratulujemy autorom wyróżnionych komentarzy:

Paulina Paciejewska

Andrzej Jahołkowski

Agnieszka (od Uroczyska Lubniewsko) - prosimy o kontakt via FB, IG albo mail redakcja@gdziewyjechac.pl przekażcie nam adresy do wysyłki :)

Mixer

Małgorzata P
- Fajne, bardzo mili obydwoje, kadr trzeba inaczej ustawić, bo przycina Panią, a Panu górę głowy.
- Więcej informacji znajdziecie tu http://kompaniarolna.pl/ - spółka, mi też odpowiada.
- Ale kanal! Fantastyczny. Bardzo, bardzo wam dziekuje!
- oh,przypadkiem na was trafilam,,,,,,,,jestescie kochani, prosze badzcie tacy caly czas
- Jaka ta nasza Polska jest piekna Serdecznie pozdrawiam Krzysztof z Toronto 🇨🇦🇵🇱
- +1
- Bardzo dobry wyklad.
- Bonjour, Merci pour la beauté des yeux, manque une traduction française, Amicalement, Luc, collectionneur timbres de Pologne, en souvenir de ma Compagne,,,
- Dzień dobry
- Dzięki Wam odwiedziłam źródełko Jordan, mieszkam w Krakowie i nie miałam pojęcia że takie cuda są tak blisko. To źródełko jest tak ukryte że nawet lokalsi nie za bardzo wiedzieli jak pokierować. A na trasie do, żywego ducha na rowerze. Także dla wielbicieli odkryć i braku tłumów - POLECAM.
- Bardzo lubimy Szczawnicę , wzdłuż Dunajca do Czerwonego Klasztoru rowerkami . Pozdrawiam .
- No nareszcie ktoś zaczął pokazywać naszą piękna Polskę....nie musisz wyjeżdżać za granicę żeby odpocząć w ciszy, bo tam tej ciszy nie ma.....A tu spokój, cisza i nasza ziemia.
Dziękuję.....ale jakość obrazu jest troszkę
- Zwiedzając Polskę można spojrzeć jeszcze z innej perspektywy. Cytując klasyka można powiedzieć, że "są rzeczy, które fizjologom się nie śniły".
Polecam książkę "Polska magiczna. Przewodnik po miejscach mocy" Leszka Mateli.
- Super odcinek! Dziękuję za ogrom wiedzy i inspiracje na wycieczki :) utwierdzacie mnie ze mieszkamy w najpiekniejszym miejscu na ziemi :)
- coraz bardziej mi się podoba ten kanał, trafiłem przypadkiem ale oglądam starsze i nowsze filmy z zapartym tchem! Pozdrawiam.
- Wszędzie byłem każda dziurę i każdy metr kwadratowy ziemii zwiedziłem
- Hejka jak jeszcze macie temat o Polsce to wybierzcie Dobczyce mamy tu zamek i zaporę oraz stary rynek są fajne lasy i parki .I fajne konkursy ale przez pandemię jest trochę pusto
- Od lat pracuje we Wolszech spacerujac po Rzymie skamienialam na jednym z placykow zobaczylam kamiennego slonia z dlugim wysokim obeliskiwm na plecach a jego blizniak stoi wGrodzisku w ojcowskim parku pod Krakowem ponoc zostaly sprowadzone przez Sobieskiego jak wracal spod Viednia tylko dlaczego jeden z nich jest w Rzymie tego nie udalo mi sie odkryc
- Super robota😊😊😊
Mozecie powiedziec w jakim programie robicie filmiki I na jakim sprzecie?
- Jesteście bardzo sympatyczni.Za młodych lat też zwiedzałem z żoną,na nogach, krainę nad Wisłą.W miejscowości Świecie mieliśmy objawienie religijne ,co związało nas z Biblią. W codowny też sposób zostałem uratowany gdy strzelano do mnie gdy byłem działaczem opozycji.Autor zwalczanej twórczości y.min.Wojny Duchów o Planetę czy pieśni Weź na Odwagę i twórca Saloniku Literacko-Muzycznego,opisywanego przez prasę.Pozdrawiam.